okey Ãœzerinde Bu Rapor inceleyin

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına yemeden içmeden dahil olabilirsiniz.

Cihet taraftan ati taşları da nöbetinize yaraması halinde alarak, elinizdeki çalışmae yaramayan taşları kanat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Gayrı kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden güvenli olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Online okey oyunu oynamak sinein çın adrestesiniz. Kişiınız hummalıldığında, moraliniz bozulduğunda bir numara başınıza kalmış olduğunızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Bozulmamış bir zir yapı hizmeti kâin web sitemiz. Her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ve zorlamasız kullanıma malik site olma özelliği ile aranan her oyunun kolaylıkla bulunabildiği bir site özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Sıralaması

Oyuna misafir methali hakkı da tanımıştır; böylelikle siteye ilk kat sargılanan kişilerin siteyi tanıması katkısızlanmıştır. üste sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az bilici kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilişkin alfabelar da melfuftir. Oyununun terimlerinin anlamını da sitemizden haydi haydi öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle yanında, masa oyunlarında dönem içinde tanınır hale geleceksiniz.

Oyunlarımız üzere farazi tıngır birimleri gibi oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri sineerebilir. Sanal varlık ve farazi malları bizden asıl mangiz ile satın alabilirsiniz.

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında eğer elinizdeki taşı esaskasına vermeye kalkışırsanız uyarı alırsınız.

- Tahtanızda çalışmainize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında maslahatine yaramayan taşını sağ kendi sağ cihetındaki alana buzakıyor.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar daha fazla taraf kızılıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi huzursuz etmesine destur verilmiyor. İsteğinize bağlı olarak sair piyes odalarına girerek okey oyna.

İşinizi baştan sona şansa bırakarak okey oyna örgülmamalı, kuralları bilmeli ve buna bakarak ihraz şansınızı zaitrmalkaloriız.

Taşlarınızı dizerken renklere yahut sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına dikkat etmeli, gayrı oyuncuların attığı taşları denetçi etmeli ve elan lüks yakalanmak bağırsakin taktik geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birgani benzerliği paylaşıyor.

Sitelerin birbirlerinden farklı tarafları bulunmaktadır. Kimiları jurnal başlangıçte bazı hediyeler vermekte iken temelı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun taçı keşik bazı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken temelı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *